Anti-aging
… zastavte čas

Karnosin je bezpochyby nejslibnější multifunkční objev posledních let v oblasti boje proti stárnutí, ovlivňující dlouhověkost našeho těla jako celku, tak na buněčné úrovni. Výzkumy ukazují, že pomáhá udržovat strukturální, funkční a genetickou integritu těla - přirozeně a bez toxicity.

 
 

Kolem 25. roku se začínají na povrchu pleti objevovat první viditelné příznaky stárnutí. Na pohled nejvíce zřetelné jsou jemné linky a vrásky, ztráta objemu a ztráta hutnosti, které jsou důsledkem snižování množství přirozených látek (zajišťujících pleti její pevný a mladistvý vzhled) a oslabování vnitřní struktury. Tyto změny se projeví navenek v její textuře a vzhledu.

Společnost CarnoMed přichází s revolučním řešením v boji proti vráskám i dalším projevům stárnutí v podobě produktu Karnosin EXTRA, který prokázal neuvěřitelné omlazující účinky.

Pro své unikátní a mnohostranné vlastnosti se stal karnosin předmětem výzkumu mnoha vědců po celém světě a v současnosti informace o něm můžeme najít ve více než 1700 vědeckých odborných studiích, které se mu dosud věnovaly. Nejnovější výzkumy dokazují, že pacienti užívající karnosin zcela objektivně vypadají po určité době (asi půl roku až jeden rok) mladší, než vypadali před užíváním. To podporuje zjištění převedené při "in vitro" pokusných studiích a experimentálních pracích potvrzujících, že karnosin je schopen omlazovat starší buňky v kulturách, a také pokusy "in vivo" uskutečněné na pokusných zvířatech, kde karnosin potlačoval viditelné znaky stárnutí. Při těchto studiích karnosin významně oddaloval rozvoj kožních ulcerací, lézí v oblasti kolem očí, lordokyfózu páteře, typické projevy stáří..

Karnosin tedy může být zcela právem nazýván látkou dlouhověkosti. Pokud je tato látka navíc bezpečná a přirozeně se vyskytující v organismu i ve stravě a prokázala prodloužení života u zvířat i v kulturách lidských buněk, stává se základní látkou programu prodloužení života.

Stárnutí pleti: 7 účinných tipů, jak ho zpomalit

Jak zpomalit stárnutí pleti? Údajně se první příznaky stárnutí ukazují už kolem 25. roku života. Vše ovšem závisí zejména na životním stylu, který preferujeme. První vrásky, pigmentové skvrny či otoky pod očima se však dostaví dříve či později. Jak tedy zpomalit stárnutí pleti? To se dozvíte z následujících řádků.

Sarkopenie: důvod, proč senioři ztrácejí sílu

Sarkopenie představuje důvod, proč senioři ztrácejí sílu. Ve starším věku tělo viditelně chřadne, pokožka ztrácí poslední zbytky elasticity, zhoršuje se pohyblivost a viditelně ubývají i svaly. Seniorům se tak vytrácí síla a jsou stále více odkázáni na pomoc druhých.

3 účinné látky v boji proti stárnutí

Stárnutí postihuje každého z nás bez výjimky. Naštěstí existují látky, které vám ho pomohou zpomalit. Seznamte se s třemi nejznámějšími, které jsou v boji s věkem nepostradatelnými spojenci.

info@carnomed.cz

+420 734 657 650

Koupit

 

  • schopnost zvrátit známky stárnutí v buňkách pokožky a prodloužení jejich života
  • nejvyšší antioxidační ochrana - neutralizace negativních účinků způsobených znečištěným životním prostředím
  • nejsilnější antiglykačný prostředek - ochrana před destruktivním vlivem cukrů a aldehydů (viníci tvorby hlubokých vrásek, ztenčení kůže a stařeckých skvrn)
  • ochrana kožních buněk před UV zářením, hlavně u lidí s citlivou pokožkou
  • podpora syntézy kolagenu - obnova kolagenových a elastanových částí buňky na molekulární úrovni
  • zvýšení pevnosti vlasů a nehtů a zlepšení jejich odolnosti a vzhledu

 

 
 
 
 

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore