Manažeři
…zbavte se stresu a napětí

Karnosin Extra pomáhá nastartovat psychický i fyzický potenciál, zvyšuje výkon, oddaluje nástup únavy a zpomaluje proces stárnutí. Je stejně vhodný pro sportovce i manažery, jakožto i pro každého, kdo je vystaven zvýšené fyzické či psychické zátěži.

 
 

Nadměrná psychická zátěž, příjem škodlivých látek a stres mohou mít za následek zvýšený krevní tlak, kardiovaskulární onemocnění, poruchy trávicího systému, problémy s koncentrací, logickým uvažováním a rozhodováním, pocity únavy, vyčerpanosti, úzkosti až deprese.

Dnešní způsob života a stravovací návyky nás také vystavují působení mnoha škodlivých látek včetně vzduchu, který vdechujeme, vody, kterou pijeme, potravin a suplementů, které konzumujeme, stejně jako léků, kosmetiky atd. Normální metabolismus také produkuje znečišťující látky. Naše tělo ví, jak se zbavit vlastních toxinů, ale někdy se toxická zátěž stává příliš náročnou (zejména s přibývajícím věkem a přijímáním vyšších dávek různých suplementů). Vlastní detoxikační proces organismu nestačí a škodlivé látky se začnou hromadit v těle.

Tato zátěž může být zodpovědná za různé nežádoucí příznaky a oslabuje imunitní systém. Toto nás dělá náchylnými k chronickým degenerativním onemocněním. Toxická zátěž má vliv i na trávicí systém, vstřebávání důležitých živin a hmotnost (špatná funkce jater ovlivňuje metabolismus a úpravu váhy). Mnoho akutních i chronických zdravotních problémů pramení právě v hromadění toxinů v tkáních. Buňky pak nedostávají dostatek živin a "dusí se." Negativním prvkem je i trvalý stres, který zvyšuje toxickou zátěž. Výzkumy ukázaly, že vysoká hladina stresových hormonů (např. adrenalinu a kortizolu) může změnit prospěšné detoxikační procesy na škodlivé, čímž se v těle ještě více podpoří množení toxinů.

Bolesti svalů a kloubů nezpůsobuje jen zvýšená fyzická námaha. Dlouhodobé sezení za psacím stolem, počítačem či volantem způsobuje trvalé namáhání svalstva v oblasti šíje, stisknutí krevních cév, následkem toho svaly mají nedostatek kyslíku, tím se zvyšuje obsah kyseliny mléčné, následkem čehož je únava, ztuhlost, bolest.

U všech uvedených potížích má pozitivní přínos užívání Karnosinu Extra.

info@carnomed.cz

+420 734 657 650

Koupit

 

  • ochrana nervových buněk před volnými radikály - zachování jasné mysli
  • zvyšování průtoku krve do mozku, zlepšení schopnosti logického myšlení a paměti
  • pomoc při regulaci krevního tlaku a příznivý vliv při kardiovaskulárních onemocněních
  • zlepšení činnosti trávicí soustavy a neutralizace toxických látek
  • odstraňování ztuhlosti a bolesti svalů a kloubů způsobených sedavým zaměstnáním
  • výrazný podíl na správném fungování autonomního nervového systému

 

 
 

  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore