Tým CarnoMed, s. r. o.

Staráme se o Vás

Vzniku společnosti CarnoMed, s. r. o. předcházela dlouhá historie. Historie skupiny zajímavých lidí, kteří objevili něco, co je natolik upoutalo, že se rozhodli rozeslat to i do světa! Něco, co je okouzlilo natolik, že se rozhodli spojit své síly a využít všechny dostupné prostředky k tomu, aby s tím oslovili širokou veřejnost.

Doc. MUDr. Igo Kajaba, PhD.

Expert v oblasti nutriční a klinické výživy, samostatný vědecký pracovník, poradce a lékař. Je vedoucí pracovník nutričního screeningu, poskytovatelem expertizní činnosti pro potřeby centrálních institucí řízení výživové a potravinové politiky Slovenska. Je uznávaným pedagogem, klinikem a odborným garantem týmu lékařů v ambulanci CarnoMed, s.r.o.

číst více

MUDr. Peter Lukáč, MPH

Začínal jako internista s atestací. V letech 1996-2012 pracoval jako chirurg v Národním ústavu srdečních a cévních chorob, a.s. na Klinice srdeční chirurgie. Byl při zavedení nové operační techniky implantace mechanické podpory srdce, byl zakladatelem a prezidentem 1. nadace srdeční chirurgie, zakladatel Společnosti robotické chirurgie na Slovensku a její první předseda. V letech 2016-2018 byl ředitelem Výzkumného ústavu dětské psychologie a patopsychologie. Už sedmý rok se věnuje aplikaci umělé inteligence v medicíně a práci s CME /Eri jako expert na Komplexní medicínskou expertizu. Dlouhodobě se také věnuje zkoumání účinků karnosinu.

číst více

MUDr. Iveta Malíková, MPH

Pracuje 15 let jako obecná lékařka pro dospělé.

V minulosti se věnovala i EAV diagnostice. Získala certifikát pro práci s přístrojem KARDiVAR - na analýzu variability srdečního rytmu. Ve své praxi upřednostňuje celostní přístup k pacientovi.

číst více


Ing. Manon Genčíková

Narozená v Martině, vyrůstala a studovala v Bratislavě. V roce 2006 se jí narodil syn Ilja, kterému bylo diagnostikována PAS - pervazivních vývojová porucha. Hledání řešení dovedlo Manon k MUDr.Kučerovi. Následně se podílela na vzniku společnosti CarnoMed, s.r.o. a v současnosti sdílí své zkušenosti s dalšími lidmi.

Branislav Genčík

Je otcem Ilji. Po tom, jak viděl účinky karnosinu na vlastní oči, rozhodl se založit společnost CarnoMed, s.r.o. pomoci tak i jiným.

 

Mgr. Andrea Zabáková

Manažerka zákaznického centra společnosti CarnoMed, s.r.o.
má několikaleté zkušenosti na pozici obchodní manažerky v České a Slovenské republice. Zabezpečuje logistiku zákaznického centra, kontakt a komunikaci se zákazníky.

Jozef Budinský

Dlouholeté zkušenosti má zejména z oblastí cyklistiky, kulturistiky a fitness. Zajišťuje komplexní péči v přípravě vrcholových sportovců-fyzický a mentální koučink, poradenství v oblasti racionální výživy i léčebné výživy, cílená regenerace a odolnost vůči stresu. Propracovaný systém cvičebních a psychoterapeutických technik zabezpečuje fyzický a psychický rozvoj osobnosti i schopnosti soutěžit.

Jana Králová

Klientské služby

V roce 1995 ukončila studium na Chemické průmyslovce v Bratislavě. Pracovala jako obchodník pro Mafra Slovakia a redakci Mediawave. Ráda komunikuje a pracuje s lidmi. Je flexibilní, empatická a ráda získává nové informace a zkušenosti.

Bc. Ingrid Nemcová

Zdravotní sestra v ambulanci CarnoMed, s.r.o.

Má dlouholetou praxi ve specializovaných ambulancích zaměřených na vnitřní lékařství.

 

Ing. Zuzana Kvassayová

Zákaznické centrum

Má na starosti kontakt a komunikaci se zákazníky, vyřizuje objednávky a reklamace.

Mária Karpatová

Zákaznické centrum

Má na starosti kontakt a komunikaci se zákazníky, vyřizuje objednávky a reklamace.


  

© CarnoMed 2017 · Developed by CodeShore