Prohlížením této stránky souhlasíte s použitím cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby. Více info

Rozumím

Platební podmínky a doprava

Informace, které nám poskytnete prostřednictvím objednávkového formuláře, slouží výlučně pro potřebu poskytnutí konkrétní služby a nebudou dále poskytovány třetím osobám ani jinak komerčně využívány..

CarnoMed nabízí následující 3 možnosti platby za objednávku:

Hotovost/Platební terminál

Objednávku uhradíte při jejím vyzvednutí v sídle společnosti CarnoMed, s.r.o.

Platba bankovním převodem

Výzva k úhradě bude doručena e-mailem, jakmile náš pracovník objednávku zpracuje v našem interním systému.

Platba kartou (VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club)

Platbu můžete uskutečnit kartou prostřednictvím platebního terminálu v sídle společnosti CarnoMed, s.r.o. při osobním vyzvednutí objednávky. V případě objednávky s poštovním doručením lze platbu provést prostřednictvím služby Card Pay (platba přes virtuální POS terminál Tatra banky). Můžete zaplatit kartami VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro a Diners Club. Použít lze uvedené karty vydané jakoukoliv bankovní institucí na světě. Prvním krokem je vyplnění objednávkového formuláře, kde uvedete své osobní údaje a potvrdíte druh a množství objednaného zboží. (Každá objednávka by měla obsahovat: kontaktní osobu, telefonní (faxové číslo), přesný popis zboží, počet kusů a způsob platby přip. jiné informace, kromě údajů o kartě!!!). Následně po kliknutí na tlačítko „Zaplatit“ budete přesměrováni na internetovou stránku Tatrabanky, na níž v chráněném prostředí zadáte údaje o kartě (číslo karty, CV kód a expiraci) a potvrdíte částku v EUR. Následně dostanete notifikaci o úspěšné realizaci platby.

Možné způsoby vyzvednutí zásilky, nebo doručení zboží:

Osobní odběr

Svoji objednávku si můžete vyzvednout osobně v sídle společnosti CarnoMed, s.r.o.

Doporučená zásilka poštou

Zaslání objednávky formou doporučené zásilky prostřednictvím České pošty realizujeme až po připsání prostředků na náš účet, případně po úspěšné úhradě objednávky platební kartou.
Za tuto službu účtujeme poplatek 50,- Kč.


Při objednávce nad 1500,- Kč vám poplatek za doručení nebudeme účtovat.